همکاری با ما

سامانه تبلیغاتی راهکارما در جهت گسترش فعالیت های تبلیغی خود از شما دوست عزیز و گرامی دعوت به همکاری می نماید. این همکاری شامل قرار دادن تبلیغات مشتریان سامانه در صفحات شخصی شبکه های اجتماعی آپارات ، تلگرام واینستاگرام میباشد. همکاری با سامانه نوعی بازاریابی است که به عنوان همکار در سامانه وارد عمل می شود و پس از ثبت نام و تاییدیه سامانه شما می توانید وارد پنل هوشمند خود شوید و از امکانات بینظیر این سامانه در جهت تبلیغات هدفمند و موثر برای مشتریان ما در شبکه های اجتماعی و سایت و وبلاگ خود برای کسب درآمد آسان و آنلاین استفاده نمایید.   
چگونگی کار با سامانه
 ·         ثبت نام و دریافت پنل هوشمند 
 پس از ثبت نام و درج اطلاعات حداکثر به مدت 24 ساعت پنل شما فعال خواهد گردید. از طریق ایمیل درج شده اطلاع رسانی خواهد شد
 ·         دریافت پکیج های مشتریان 
 با ورود به پنل همکار در بخش پکیج های جدید ، پکیج های متنوعی را مشاهده خواهید کرد که برای هر کدام از آن ها تعداد کلیک و قیمت های متفاوتی تعریف شده است ، که با انتخاب هر کدام از آن ها به بخش پکیج های گرفته شده انتقال داده می شود. 
   ·         پکیج های گرفته شده 
 در این بخش آمار لحظه ای از فعالیت های خود در تلگرام و آپارات و اینستاگرام و سایت و وبلاگ خود را می توانید مشاهده نمایید. در قسمت جزییات شما با ورود به آن و دریافت لینک اختصاصی خود در تلگرام و سایت و دریافت بنر بارگذاری شده توسط مشتری سامانه شروع به فعالیت و کسب در آمد از هر کلیک  می نمایید و همچنین با گذاشتن بنر مشتری در پیج اینیستاگرام(معرفی لینک جهت تایید در پایین صفحه قرار داده شده است) که پس از تایید با هر یک لایک توسط فالوور های شما شروع به کسب در آمد می کنید. و در صورت داشتن فیلم تبلیغاتی در آن پکیج ، شما پس از دانلود آن شروع به بارگذاری در کانال آپارات و پیج اینستاگرام خود خواهید نمود و پس از آن لینک خود را در قسمت درج لینک های اینستاگرام و آپارات قرار داده تا پس از تایید از طریق دیده شدن در آپارت و لایک در اینستاگرام شروع به کسب در آمد خواهید کرد.
 این سامانه چطوری کار می کند و چه کسانی می توانند کسب درآمد کنند
 در صورتی که تلگرام و کانال آن و پیج اینستاگرام و کانال آپارات و سایت و وبلاگ داشته باشید می توانید به راحتی از طریق این سامانه کسب در آمد کنید. کاربران و فالوورهای خود را به مشتریان سامانه تبلیغاتی راهکارما هدایت کنید تا از هر کلیک در تلگرام و سایت خود، از هر دیده شدن در آپارات و از هر لایک در اینستاگرام که توسط کاربران و فالوورهای شما ایجاد خواهد شد، شروع به کسب درآمد کنید. درآمد شما بستگی به نوع فعالیت شما دارد اگر بیشتر فعالیت کنید ، در آمد بیشتری بدست خواهید آورد که بابت هر کلیک در تلگرام و لایک در اینستاگرام و دیده شدن در آپارات بین 50 تا 200تومان به حساب شما واریز خواهد شد. نوع دیگر درآمد از معرفی مشتریان به سامانه و خرید پکیج های تبلیغاتی توسط آن ها می باشد که 10 درصد قیمت پکیج به حساب شما منظور می گردد. امیدواریم که با فعالیت و کسب در آمد از این سامانه اوقات خوشی را برای شما همکار عزیز فراهم نماییم.