قواعد و مقررات

قوانین و مقررات سامانه تبلیغاتی راهکارما
از نظر حقوقی در معاملات سامانه تبلیغاتی راهکارما ،این سامانه به عنوان کارفرما ، و کاربر اینترنتی به عنوان همکار(بازاریاب) معرفی می شود و بازاریاب بر اساس نوع پکیج و مقدار سفارش مشتریان می تواند درآمد کسب کند .
پکیج های سفارش شده طبق فهرست سامانه به صورت اتوماتیک محاسبه می شود و شامل کلیه مالیات ها و عوارض خواهد بود.
در این سامانه تعهدات طرفین به شرح ذیل می باشد:
1.سامانه راهکارما متعهد به پرداخت هفتگی به حساب معرفی شده همکار می باشد .در صورت ایراد از طرف سامانه ملزم به اصلاح آن ایراد در اسرع وقت خواهد بود.
2.همکار متعهد به قوانین رایانه ای جمهوری اسلامی ایران در وحله ی اول می باشد و در وحله ی بعد ملزم به رعایت قوانین سایت که به شرح ذیل می باشدخواهد بود :
الف)رعایت اصول اخلاقی و احترام به مشتریان سامانه
ب)یادگیری آموزش ها و اجرای صحیح آن که شامل تبلیغات فیلم ، بنر و لینک اختصاصی مشتری در صفحات شخصی شبکه های مجازی خود که شامل آپارات، اینستاگرام و تلگرام می باشد.
در صورت عدم اجرای صحیح به تشخیص ادمین های سایت ، این سامانه حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای پنل همکار را مسدود نماید .
مالکیت معنوی:
کلیه عناصر موجود در این وب سایت شامل اطلاعات اسناد،لوگوها،گرافیک،تصاویر و خدمات و نحوه برنامه ریزی سایت متعلق به سامانه تبلیغاتی راهکارما می باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی کردن و توزیع نشر مجدد آن را ندارد.
استفاده از خدمات سایت :
به محض پذیرش شما در سامانه تبلیغاتی راهکارما عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات بوده و متعهد هستیدکه به این ضوابط احترام و به آن پایبند باشید.