درباره ما

راهکارما یک سامانه تبلیغاتی هوشمند است که محصولات و خدمات شما را بصورت تبلیغات کلیکی(CPC) تبلیغات بنری ( Banner Ads)، تبلیغات ویدیویی (Video Ads) و تبلیغات در شبکه های اجتماعی (Social Ads)توسط همکاران سامانه بصورت هدفمند و مؤثر تبلیغ می کند.
این سامانه تنها ارائه کننده سرویس تبلیغاتی پیشرفته و نوین بصورت هوشمند مبتنی بر CPC – Banner Ads – Video Adsو Social Ads در ایران می باشد که استفاده از آن علاوه بر افزایش بازدید و بهبود رتبه سایت یا پیج اینستاگرام و کانال های تلگرام و آپارات، باعث جذب مشتریان جدید برای کالاها و خدمات شما خواهد بود.
همکاران این مجموعه با امکانات و پنل حرفه ای که ما در اختیار آنها قرار خواهیم داد بصورت سریع و آنلاین در سراسر کشور بازاریابی مجموعه های شما را انجام خواهند داد.
در این سامانه بعد از ثبت نام در قسمت مشتری و خرید از پکیج های تبلیغاتی متنوع ،شما را با گزارشات دقیق و حرفه ای لحظه به لحظه از فعالیت بازاریاب آگاه می کنیم تا آمار واقعی تبلیغات خود را در تلگرام ، آپارات، اینستاگرام و سایت همکاران مشاهده نمایید.
این مجموعه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک با هدف ساماندهی به تبلیغات اینترنتی در فضای مجازی و ارائه ابزاری برای تبلیغ دهنده و تبلیغ گیرنده در یک محیط عادلانه طراحی شده است.